top
logo

Naše nabídka

Přihlášení
Úvod
Co nabízíme Tisk Email

 

FARMY:

ROUBENKY:

Vítejte na naší internetové prezentaci. Připravili jsem pro vás projekt výstavby roubenek ve středočeském regionu, situovaný do okrajové části obce Křešín v sousedství brdských lesů a přírodní rezervace „Na horách“, přesnou polohu projektu najdete na fotomapě Mapy.cz: Projekt najdete zde. Obec Křešín se nachází v blízkosti města Hořovice u dálnice D5 Praha – Plzeň (EXIT 34 Žebrák/Hořovice) ve vzdálenosti přibližně 50 km od Prahy (cestu z Prahy naleznete na mapě Mapy.cz: Projekt najdete zde). Podrobnější informace o obci Křešín můžete nalézt na internetových stránkách obecního úřadu www.oukresin.cz Odkaz na webovou stránku.

AKCE: nabízíme prodej posledního pozemku s bonusem pro kupujícího! Více informací o projektu se dozvíte v sekci «Prodej/Pozemky», dostupné jsou též vizualizace projektu a průběžně doplňujeme fotogalerie z výstavby Fotogalerie.

Pro naše projekty (a nejen pro ně) zajišťujeme kompletní vybudování infastrukury, včetně kompletního řešení vodního hospodářství. Používáme nejmodernějších technologií pro nakládání s odpadními vodami. U projektů situovaných do lokalit s nedostatkem vody lze zajistit požadované množství jak pitné vody tak i užitkové vody kombinací technologií:


PITNÁ VODA: AKUMULAČNÍ VODÁRNA: slouží u méně vydatných zdrojů vody k čerpání malého přítoku ze zdroje po delší dobu do akumulační nádrže vodárny. Z akumulační nádrže je voda odebírána  po dobu zvýšené spotřeby ze zásoby. Po ukončení odběru  je zásoba opět doplněna. Voda je podle svého složení dále čištěna a upravována.


UŽITKOVÁ VODA: RECYKLACE ODPADNÍ VODY MEMBRÁNOVOU FILTRACÍ, DEŠTOVÁ  VODA: odpadní vody lze pomocí technologie mikrofiltrace (membránová čistírna odpadních vod) recyklovat (vyčistit) na užitkovou vodu jejíž kvalita je srovnatelná s dešťovou vodou. Na rozdíl od klasických biologických čistíren odpadních vod neobsahuje takto recyklovaná voda viry, bakterie a koloidy (voda je nezávadná při kontaktu) a můžeme ji buď přímo nebo po doplnění o deštovou vodu akumulovat v retenční nádrži a používat jako užitkovou vodu ke splachování WC, zalévání zahrady apod. Více o progresivních technologiích čištění odpadních vod pro objekty bez možnosti napojení na kanalizaci nebo bez možnosti napojení odtoku z čistírny odpadních vod na recipient naleznete v sekci «Technologie – nedostatek vody».

 


Zajímavé odkazy

  • Roubenky (1)

Obrazové galerie

Vybraný obrázek

Prodej srubu

bottom

Roubenky v Brdech - © 2013 JZ-servis s.r.o. TOPlist